Specialisten totaaloverzicht
Hieronder vindt u een overzicht van alle specialisten en zorgverleners; zoals onze artsen, verpleegkundig specialisten, radiotherapeuten, physician assistants, anesthesiologen, radiologen, pathologen, apothekers, revalidatieartsen, psychiaters, psychologen, ondersteuningsconsulenten, maatschappelijk werkers, fysiotherapeuten, diëtisten, ergotherapeuten en activiteitenbegeleiders. Wij werken als één team aan onze missie: kanker niet langer een dodelijke ziekte laten zijn.
Specialisten - A
-
Arend Aalbers
Chirurg -
Emine Acer
Apotheker -
Muriel Adank
Klinisch geneticus -
Berthe Aleman
Radiotherapeut -
Abrahim Al-Mamgani
Radiotherapeut -
Mathilde Almekinders
Patholoog -
Frederic Amant
Gynaecoloog -
Romy van Amelsfoort
Radiotherapeut -
Kelly Anderson-van der Meer
Arts-assistent klinische genetica -
Marleen Ariëns
Diëtist -
Karin Ariese
Anesthesioloog-intensivist -
Anna Atsma
Verpleegkundig specialist
Specialisten - B
-
Renee Baetsen
Geestelijk verzorger CKVL -
Irma van de Beek
Klinisch geneticus -
Elianne de Boer
Internist -
Guido van Bogerijen
Radiotherapeut oncoloog -
Karen Bolhuis
Internist oncoloog -
Robin Boltjes
Neuroloog -
Annelotte van Bommel
Plastisch chirurg -
Emmie Bongers
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Willemien van den Bos
Radioloog -
Sophie Bosma
Radiotherapeut oncoloog -
Maarten Bot
Neurochirurg -
Wim van Boxtel
Internist oncoloog -
Arthur Braat
Nucleair Geneeskundige -
Loes Braun
Radioloog -
Ellen Brink
GZ-psycholoog -
Michael Brouwers
Arts -
Tristan Bruijn
ANIOS Dermatologie -
Nikè Büller
Internist oncoloog
Specialisten - C
-
Jonas Castelijns
Radioloog -
Julia ten Cate
Anesthesioloog-intensivist -
Annemieke Cats
Maag-darm-leverarts -
Myriam Chalabi
Internist -
Saar Clevers - van 't Hof
Fellow Radiotherapie -
Ruben van Coevorden
Arts supportive care -
Saskia Conradi
Ergotherapeut -
Alice Couwenberg
Radiotherapeut in opleiding -
David da Costa
Radioloog -
Erienne de Cuba
Patholoog
Specialisten - D
-
Eugène Damen
Klinisch fysicus -
Danique Deen
Fysiotherapeut -
Charlotte Deijen
Radiotherapeut -
Marjolein Delfos
Verpleegkundig specialist celtherapie -
Vincent Dezentje
Internist -
Jolanda van Dieren
Maag-darm-leverarts -
Judi van Diessen
Radiotherapeut -
Pauline van Dijen
Fysiotherapeut -
Anne-Marie van Dijk
Fysiotherapeut, Manueel therapeut -
Margriet van Dijk - de Haan
Radioloog -
Richard Dirven
Hoofd-halschirurg -
Maria Disselhorst
Longarts -
Simone Dokter
Verpleegkundig specialist -
Margot van Dongen
Geriater -
Marloes van Dongen
Internist-oncoloog en Klinisch farmacoloog -
Maarten Donswijk
Nucleair Geneeskundige -
Barry Doodeman
Physician Assistant -
Remco van Doorn
Dermatoloog -
Maaike Dotinga
Technisch geneeskundige -
Nina Drent
Diëtist -
Willemien van Driel
Gynaecoloog -
Brigitte Drost
Dermatograaf -
Caroline Drukker
Chirurg -
Frederieke van Duijnhoven
Chirurg -
Thuy Dung- Le
Apotheker -
Malou Dusseldorp
Logopedist
Specialisten - E
Specialisten - F
Specialisten - G
-
Nadia van Galen
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Maud Geenen
Internist oncoloog -
Marnix Geukes Foppen
Internist oncoloog -
Noor Giesbertz
Klinisch geneticus -
Ruben Goedegebuure
Internist-oncoloog -
Larissa van Golen
Nucleair geneeskundige -
Zeno Gouw
Radiotherapeut -
Winette van der Graaf
Internist -
Niels Graafland
Uroloog -
Tjomme de Graas
Kaderarts Palliatieve Zorg -
André de Groot
Cardioloog -
M.I. Grootscholten
Internist -
Brechtje Grotenhuis
Chirurg -
Anne Gualtherie van Weezel
Medisch maatschappelijk werker -
Coby Guijt
Verpleegkundig specialist
Specialisten - H
-
Rosemarie de Haan
Radiotherapeut in opleiding -
John Haanen
Internist -
Rick Haas
Radiotherapeut -
Ingrid Haenen
Therapieplanner -
Joris Hage
Plastisch chirurg -
Joëlle Hagen
Diëtist -
Marijke Hagmeijer
Genetisch consulent -
Christoph Hahn
Anesthesioloog -
Herlina Hakim
Anesthesioloog -
Karina Halff
Wond-, stoma- en continentieverpleegkundige -
Olga Hamming-Vrieze
Radiotherapeut -
Koen Hartemink
Chirurg -
Anne den Hartog
Chirurg -
Peggy den Hartog
Verpleegkundig specialist -
Karlijn Hasaart
Klinisch moleculair bioloog i.o. -
Esbar Hassan
Apotheker -
Arnout van Hattem
Maag-darm-leverarts -
Birthe Heeres
Radioloog -
Michiel van der Heijden
Internist -
Esther Heijkoop
Diëtist -
Stijn Heijmink
Radioloog -
Anna-Marie Helbig
Fysiotherapeut; Bekkenfysiotherapeut, MSc. -
Kees Hendricksen
Uroloog -
Eline Hessen
Radiotherapeut in opleiding -
Bernies van der Hiel
Nucleair geneeskundige -
Yvonne Hilhorst
Verpleegkundig specialist -
Hester van den Hoek
Ziekenhuisapotheker -
Alieke van der Hoeven
Arts-microbioloog -
Frans Hogervorst
Klinisch moleculair geneticus -
Jasper Hoiting
Projectapotheker -
Cindy Hollander
Verpleegkundig specialist -
Marjo Holtkamp
Verpleegkundig specialist -
Gwen Honnef
Tandarts -
Jantien Hoogmoed
Neurochirurg -
Carolien de Hoop
Fysiotherapeut -
Marije Hoornweg
Plastisch chirurg -
Hugo Horlings
Patholoog -
Arman Hosseini
Projectapotheker -
Winan van Houdt
Chirurg -
Aletta Houwink
Anesthesioloog-intensivist - Medisch Hoofd IC -
Gre Hovenga
Transferverpleegkundige -
Feia Hoving-Porte
Verpleegkundig specialist -
Inge Huibregtse
Maag-darm-leverarts -
Anne Huisman
Psychiater -
Sandra Huissoon
Anesthesioloog-intensivist -
Alwin Huitema
Ziekenhuisapotheker -
Martine van Huizum
Plastisch chirurg -
Lenie Hulshoff
Anesthesioloog-intensivist, vakgroephoofd
Specialisten - J
Specialisten - K
-
Sarah Kager
Bekkenfysiotherapeut, MSc -
Robin Kalisvaart
Physician Assistant -
Jeroen van de Kamer
Klinisch fysicus -
Maaike van de Kamp
Uroloog -
Sanne Kamps
Psychiater -
Joanna Kaplon-Hoekstra
Klinisch chemicus -
Baris Karakullukcu
Hoofd-halschirurg -
Luc Karssemakers
Hoofd-halschirurg -
Sjors Kas
Klinisch Moleculair Bioloog in de Pathologie (KMBP) i.o. -
Inge Kemper
Verpleegkundig specialist -
Gemma Kenter
Gynaecoloog -
Martijn Kerst
Internist -
Martijn Ketelaars
Klinisch Fysicus -
Stéphanie van der Kleij
Verpleegkundig specialist -
Jolien van Kesteren
Verpleegkundig specialist -
Rianne Kinkel
Palliatieve zorg verpleegkundige -
Judith Klamer
Psycholoog -
Eva Klaver
Anesthesioloog -
Nicole van Kleef
Revalidatiearts -
Gijs KleinJan
Fellow Urologie -
Merel van Klinken
Oncologieverpleegkundige -
Houke Klomp
Chirurg -
Lisa Klompenhouwer
Interventieradioloog -
Martin Klop
Hoofd-halschirurg -
Joost Knegjens
Radiotherapeut -
Sonja Koch
Palliatieve zorg verpleegkundige -
Liudmila Kodach
Klinisch patholoog -
Petra de Koekkoek-Doll
Radioloog -
Anke Koemans
Ondersteuningsconsulent -
Anne Miek Koenen
Verpleegkundig specialist -
Roos Kooij
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Niels Kok
Chirurg -
Marleen Kok
Internist -
Lizet van der Kolk
Klinisch geneticus -
Rob van Kollenburg
Radiotherapeut in opleiding -
Marianne Kool
GZ-psycholoog -
Sander Kouwen
Projectapotheker -
Anne Kornman
Logopedist -
Menno Krap
Tandarts -
Marene Kroon
Verpleegkundig specialist -
Daphne Kruissink
Diëtist -
Franziska Kühlhorn
Ziekenhuisarts -
Koert Kuhlmann
Chirurg -
Anke Kuijpers
Chirurg -
Maria Kuiper
Verpleegkundig specialist -
Judith Kunst
Medisch maatschappelijk werker -
Ingeborg Kuper
Geriater
Specialisten - L
-
Elsbeth van der Laan
Verpleegkundig specialist -
Max Lahaye
Radioloog -
Ferry Lalezari
Radioloog -
Doenja Lambregts
Radioloog -
Charlotte Lange
Radioloog -
Joop de Langen
Longarts -
Jules Lansu
Radiotherapeut in opleiding -
Mujtaba el Lari
Apotheker -
Merel Latenstein
Logopedist -
Karin Leber
Verpleegkundig specialist -
Eveline Ledeboer
Medisch maatschappelijk werker -
Harriët Ledeboer - Wuisman
Logopedist -
Cynthia van der Leden
Activiteitenbegeleider -
Monique van Leerdam
Maag-darm-leverarts -
Rachel van Leeuwaarde
Internist -
Fijs van Leeuwen
Radioloog -
Pim van Leeuwen
Uroloog -
Judith Lijnsvelt
Verpleegkundig specialist -
Sabine Linn
Internist -
Steven Linnebak
Arts -
Peter Lohuis
Hoofd-halschirurg -
Christianne Lok
Gynaecoloog -
Claudette Loo
Radioloog -
Merel Luitse
Neuroloog
Specialisten - M
-
Monique Maas
Radioloog -
Willem Maasen
Arts -
Babeth Maaskant
Verpleegkundig specialist -
Henk Mallo
Verpleegkundig specialist -
Ritse Mann
Radioloog -
Anton Mans
Klinisch fysicus -
Fazila Mansori
Moslim geestelijk verzorger -
Lisa Mantel
Diëtist -
Serena Marchetti
Internist -
Corrie Marijnen
Radiotherapeut, Adviseur Klinische Research Raad van Bestuur -
Lucienne van der Meer
Gezondheidszorg-psycholoog -
Aafke Meerveld - Eggink
Internist -
Gerrit Meijer
Patholoog (Hoofd onderzoek en innovatie) -
Regina Meijer
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Lisanne van Merendonk
Ziekenhuisapotheker in opleiding -
Koen van der Mijn
Internist oncoloog -
Marjolein van Mil
Verpleegkundig specialist -
Dineke Miltenburg
Palliatieve zorg verpleegkundige -
Lisette van der Molen
Logopedist (onderzoeker), Coördinator Hoofd-halsrevalidatie -
Kim Monkhorst
Klinisch patholoog -
Annemiek Mooij
Verpleegkundig specialist -
Arno Moons
Cardioloog -
Erik van Muilekom
Verpleegkundig specialist -
Meyke Mulder
Diëtist -
Fernando Gomez Munoz
Consultant interventieradiologie -
Chelvi Mylvaganan
Medisch nucleair werker
Specialisten - N
-
Arash Navran
Radiotherapeut -
Marise Neijman
Logopedist, PhD student -
Gudule Nelissen
Transferverpleegkundige -
Dada Niebeek
Ergotherapeut -
Hilde Nienhuis
Internist oncoloog -
Charlotte Niessen
Creatief therapeut -
Michaël Noë
Patholoog -
Marieke van der Noordaa
Onderzoeker -
David Noske
Chirurg -
Marlies Nowee
Radiotherapeut -
Bastiaan Nuijen
Ziekenhuisapotheker -
Naomi Numan
Verpleegkundig specialist in opleiding
Specialisten - O
-
Hester Oldenburg
Chirurg -
Samira Oosterloo
Verpleegkundig specialist -
Mariëlle Oosterveer
Verpleegkundig specialist -
Frans Opdam
Internist-oncoloog en Klinisch farmacoloog -
Nancy Otte-Krijnen
Transferverpleegkundige -
Tanja Ouwerkerk
Wond-, stoma- en continentieverpleegkundige -
Emilia Owers
Nucleair geneeskundige
Specialisten - P
-
Ilia Panfilov
Interventieradioloog -
Femke Peters
Radiotherapeut -
Philip Pevenage
Radioloog -
Marianne Piek-den Hartog
Huisarts -
Iris van der Ploeg
Chirurg -
Henk van der Poel
Uroloog -
Hanna van der Pol
Verpleegkundig specialist -
Floris Pos
Radiotherapeut -
Sophie Post
Plastisch chirurg -
Saskia Pulleman
Verpleegkundig Specialist
Specialisten - Q
Specialisten - R
-
Ria Ravensbergen
Transferverpleegkundige -
Kim van Reijsen
Fysiotherapeut -
Germaine Relyveld
Dermatoloog -
Peter Remeijer
Klinisch fysicus -
Anja van Rens
Genetisch consulent -
Bas van Rhijn
Uroloog -
Marcus Rijken
Gynaecoloog -
Erik Jan Rijkhorst
Klinisch fysicus -
Eva Rijkmans
Radiotherapeut -
Corine Rijpkema
Ergotherapeut -
Nafees Rizvi
Arts -
Ton Roeleveld
Uroloog -
Léonie Roeleveld
Diëtist -
Tineke de Roij
Transferverpleegkundige -
Frederique Rombauts - Gilissen
Chirurg -
Efraim Rosenberg
Moleculair geneticus -
Anita Rothengatter-Ophof
Anesthesioloog-pijnarts -
Freek Rovers
Revalidatie Arts -
Theo Ruers
Chirurg -
Marielle Ruijs
Klinisch geneticus -
Gerrina Ruiter
Longarts -
Nicola Russell
Radiotherapeut -
Dachmar Rhijnsburger
Arts gynaecologie
Specialisten - S
-
Iman Salem
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Joyce Sanders
Patholoog -
Johanna van Sandick
Chirurg -
Jana van der Sar
Verpleegkundig specialist -
Lisette Saveur
Verpleegkundig specialist -
Eva Schaake
Radiotherapeut -
Sanne Schagen
Klinisch neuropsycholoog -
Dianne van Schepen
Diëtist -
Mart Schiefer
Longarts -
Bart Schieveld
Anesthesioloog -
Anne van Schijndel
Cardioloog-intensivist -
Bodien Schilder
Verpleegkundig specialist -
Alexander Schmitz
Radioloog -
Thomas Schok
Fellow chirurgie -
Astrid Scholten
Radiotherapeut -
Marieke Schooneman
Internist oncoloog -
Ivo Schoots
Radioloog -
Margaret Schot
Verpleegkundig specialist -
Yvonne Schrage
Chirurg -
Pim Schreuder
Hoofd-halschirurg -
Marjolein Schrijver
Chirurg -
Peter Schutte
Anesthesioloog -
Peter Seerden
Consultatief psychiatrisch verpleegkundige -
Beatrijs Seinstra
Radioloog -
Tom Seijkens
Internist oncoloog -
Mischa Simon
Anesthesioloog-pijnarts -
Miranda Sinneger
Fysiotherapeut -
Victoria Skinner
Verpleegkundig specialist -
Klaske van Sluis
Logopedist, onderzoeker -
Elise Sluiter
Verpleegkundig Specialist mamma interne -
Lisa Smedts
Projectapotheker -
Ludi Smeele
Hoofd-halschirurg -
Illaa Smesseim
Longarts -
Laura Smit
Patholoog -
Jasper Smit
Longarts -
Paulien Smit
Diëtist -
Marcelle de Smit - Boon
Wond-, stoma- en continentieverpleegkundige -
Anne Smits
Radioloog -
Wilma van Smoorenburg - van Egmond
Transferverpleegkundige -
Carolien Smorenburg
Internist -
Petur Snaebjornsson
Patholoog -
Sanne Sno
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Marcel Soesan
Internist -
Nik Sol
Neuroloog -
Gabe Sonke
-
Ilona Spaan
Anesthesioloog-intensivist -
Michael Šrámek
Anesthesioloog -
Klaas Staal
Radioloog -
Neeltje Steeghs
Internist-oncoloog en Klinisch farmacoloog -
Yvonne van Stek
Verpleegkundig specialist -
Anna Stiekema
Gynaecoloog -
Marcel Stokkel
Nucleair geneeskundige -
Willem van Strien
Anesthesioloog -
Joost Surewaard
Klinisch fysicus in opleiding
Specialisten - T
-
Bing Tan
Hoofd-halschirurg/ research AVL -
Margot Tesselaar
Internist -
Willemijn Theelen
Longarts -
Hans van Thienen
Internist -
Corinne Tillier
Verpleegkundig specialist -
Leo Timmermans
Psycholoog -
Laurens Topff
Radioloog -
Baukelien van Triest
Radiotherapeut -
Nienke van Trommel
Gynaecoloog -
Hans Trum
Gynaecoloog -
Dorine Tseng
Radiotherapeut
Specialisten - U
Specialisten - V
-
Peter Vandertop
Chirurg -
Alexander Veenhof
Chirurg -
Corine Veenstra
Physician Assistant -
Pieter de Veij Mestdagh
Radiotherapeut in opleiding -
Lilly-Ann van der Velden
Hoofd-halschirurg -
Sophie van der Velden
Genetisch consulent -
Sandra Veldstra
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Wieke Verbeek
Maag-darm-leverarts -
Hendrik Verelst
Interventieradioloog -
Inge Vergouwe
Anesthesioloog -
Gitty Verloop-Schavemaker
Mondhygiënist -
Nina Vermeer
Fellow GE chirurgie -
Philip Verselewel de Witt Hamer
Neurochirurg -
Michelle Versleijen
Nucleair geneeskundige -
Cheryl Vis-Leijting
Therapieplanner -
Dick Visser
Verpleegkundig specialist, Pijnbehandeling -
Jeroen Visser
Verpleegkundig specialist -
Carmen Vlahu
Patholoog -
Kathinka van Vliet
Verpleegkundig specialist -
Emile Voest
Internist -
Wouter Vogel
Nucleaire geneeskundige, Radiotherapeut -
Marieke Vollebergh
Internist -
Francine Voncken
Radiotherapeut -
Marie-Jeanne Vrancken Peeters
Chirurg -
Sandra Vreeswijk
Physician Assistant -
Elsbeth de Vries
Arts Supportive Care -
Froukje de Vries
Psychiater -
Kerst de Vries
Geriater -
Daphne de Vries-Huizing
Technisch geneeskundige -
Gerbert Vrijenhoek
Physician Assistant -
Saskia Vrouenraets
Internist-infectioloog
Specialisten - W
-
Jacqueline van der Wal
Patholoog -
Marjolein Warmerdam
Verpleegkundig specialist in opleiding -
Nicolette van Warmerdam
Verpleegkundig specialist -
Marit van de Water
Ondersteuningsconsulent -
Esther Waterham - van Popta
Ziekenhuisarts -
Jelle Wesseling
Patholoog -
Jane Wesselingh
Diëtist -
Peter Wessels
Neuroloog -
Bram Westerink
Radioloog -
Greetje Westgeest – de Ruiter
Activiteitenbegeleider -
Nanda Wiegman
Rookstopcoach -
Bart van de Wiel
Patholoog -
Terry Wiersma
Radiotherapeut -
Rianne Wijbenga
Onderzoeker -
Thomas de Wijkerslooth
Maag-darm-leverarts -
Marjolein van Wijngaarden
Verpleegkundig specialist -
Dorien van Wijngaarden
Verpleegkundig Specialist Psychiatrie -
Marijke Wijnsma
Medisch maatschappelijk werker -
Sofie Wilgenhof
Internist -
Sandrine de Winter
Dermatoloog -
Esther Wit
Uroloog -
Bart de Wit
Radioloog -
Linda de Wit – van der Veen
Technisch geneeskundige -
Rianne Wittenberg
Radioloog -
Thelma Witteveen
Radiotherapeut -
Leonie Woerdeman
Plastisch chirurg -
Wendy Wolters
Verpleegkundig specialist -
Esther Wolthuis
Anesthesioloog-intensivist -
Michel Wouters
Chirurg
Specialisten - X
Specialisten - Y
Specialisten - Z
-
Jowien van der Zaag
Protestants geestelijk verzorger -
Afra Zaal
Gynaecoloog -
Monique Brood-van Zanten
arts, aandachtsgebieden familiaire tumoren gynaecologie en endocrinologische gynaecologie -
Caroline van der Zee
Plastisch chirurg -
Henry Zijlmans
Gynaecoloog -
Biljana Zupan-Kajcovski
Dermatoloog -
Lotje Zuur
Hoofd-halschirurg